Certificering ISO 27001 en NEN 7510 weer vernieuwd

  • Geplaatst op 30 september 2025
  • Door : Theo van Mol | Directeur

Het houdt natuurlijk niet op bij het behalen van je certificering. Elk jaar toon je opnieuw aan dat je deze certificering verdient en dat hebben wij ook weer gedaan!

Met grote trots mogen we melden dat we (Bizon Software en Bizon Hosting) opnieuw zijn gecertificeerd voor ISO 27001, de internationale norm voor informatiebeveiliging, en de NEN 7510, de Nederlandse norm die betrekking heeft op informatiebeveiliging in de gezondheidszorg. Deze hercertificering bevestigt dat onze organisatie ook op de lange termijn voldoet aan strikte eisen op het gebied van databeveiliging, risicobeheersing en procescontrole.

Het behalen van een hercertificering is geen formaliteit. Het betekent dat we ook na de initiële certificering zijn blijven investeren in het verbeteren, toetsen en waarborgen van onze informatiebeveiligingsmaatregelen. Het vraagt om continue inzet van mensen, processen en technologie. Tijdens het hercertificeringstraject zijn er – zoals gebruikelijk bij een grondige audit – enkele aandachtspunten naar voren gekomen. Deze zijn zorgvuldig geanalyseerd en direct opgepakt. Voor ons is dit een waardevol onderdeel van het proces: het helpt ons om scherp te blijven en continu te verbeteren.

Deze hercertificering toont aan dat we niet alleen voldoen aan de eisen van ISO 27001 en NEN 7510, maar ook dat we serieus werk maken van een veilige en betrouwbare werkomgeving voor onze klanten, partners én collega’s.

Onze dank gaat uit naar alle collega’s die zich dagelijks inzetten om informatiebeveiliging niet alleen als certificaat, maar als vast onderdeel van onze cultuur te laten leven. De hercertificering is voor ons geen eindpunt, maar juist een bevestiging dat we op de goede weg zijn. En die koers houden we vast.

Op naar een toekomst waarin we samen blijven bouwen aan veiligheid, vertrouwen en kwaliteit!

Je kunt de certificaten hier vinden: ISO 27001 & NEN 7510

icon